Gilbert Westdorp

GilbertHandtherapeut/fysiotherapeut (CHT-NL) Gilbert Westdorp heeft aan de Academie voor Fysiotherapie te Breda gestudeerd. Daarna heeft hij als fysiotherapeut in Zweden gewerkt voor  de bedrijfsgezondheidsdienst Volvo BM/Volvo Componenter.Terug in Nederland heeft hij na een aantal jaren in een particuliere praktijk, vanaf 1987 gewerkt voor de stichting Revalidatie Geneeskunde Zeeland te Goes.

Hij heeft verschillende cursussen en opleidingen gedaan o.a. de Academy of  Osteopathy te Gent, NDT voor volwassenen, de hand- en polscursussen van het NPI, workshop spalken, “Verslaglegging”, “Communicatie”, “Methodisch handelen”en ”Evidence Based Practice”, Polsklachten: Onderzoek en behandelbeleid. Hij heeft in 2008 het certificaat van de Praktijk Opleiding Handtherapie aan het Erasmus Medisch Centrum,  Rotterdam gehaald. Naast zijn werk in het ZHPC was Gilbert tot 2014 actief als penningmeester van het Nederlands Gezelschap voor Handtherapie (NGHT)